Ką darome toliau? :)

Sveiki visi 😎

Seniai čia jau ko nerašiau dėl totalaus laiko trūkumo ^^’ Bet po paskutinės kelionės (kai keliavau po Vietnamą, Mianmarą bei Tailandą) įvykusių tam tikrų įvykių supratau, kad žmonės mane skaito ir prisimena (ir dar kaip prisimena, ko pasekoje gavau lengvą šoką) ❤ Tai vat ir mąstau – verta grįžti prie kelionės įspūdžių aprašymų ar ne? 👿 Faktas, kad susigrąžinti visą auditoriją nebus lengva, nes jau niekas nebesitiki naujų įrašų ir visa kita, bet, na, sukurkime bendrą balsavimo dėžutę 🙂 Ir paaiškės, ar reikia man čia dar reikštis, ar jau nebe ❓

Taip, kad lauksiu Jūsų atsakymų bei komentarų 🙂 O jei turite kažkokių pastabų dėl mano dienoraščių, čia kaip tik proga jas pareikšti ⭐

26 responses to “Ką darome toliau? :)

 1. Būtinai rašykite!
  Jūsų aprašomi įspūdžiai tokie gyvi,su jumoru,begale naudingos informacijos.Jūsų pasakojimais turėtų susidomėti kokia leidykla,ir išleisti kelionių knygą.
  Praturtėtute!

  Like

 2. Kad ir kaip smagu skaityti kelionių įspūdžius, manau, visi suprantame, kad šiam gyvenime žmonės dar kažką kitą veikia. Būtų labai malonu, kad tęstum savo pasakojimus, kurie, beje, yra labai informatyvūs. Na, bent jau man, stipriai padeda planuojantis savo keliones.
  O gal mes, užuot reikalavę, patys galėtumėm prisidėti ir padėti. Na, bent jau aš galėčiau. Arūnai, rašyk, jei ką 😉

  Like

 3. Jei jau grįžt, tai grįžk su trenksmu. Pristabdei ties 2015 m , o už lango jau 2019 m .

  Like

 4. Rasykite, jusu stilius originalus, neislaizytas, kaip daugelio kitu kelioniu blogeriu, todel atgaiva skaityt 🙂 be to, ir labai informatyvu, detaliu kiekis visada stebina!

  Like

  • Idomu zinoma butu paskaityt, na o bet ar taciau nepasibaigs vel tie rasymai keliones aprasymui dar nepasibaigus??? Pasibaigs greiciausia vel del kazkokiu tai priezasciu. Kas buvo biteje, tas buvo ir cia. Is pradziu rasoma, po to rasymai vis reteja, po to nauja dalis pasirodo ne dazniau kaip po pusmecio, ir po to isvis nutruksta. Turbut dingsta entuziazmas ir nusibosta rasyti.

   Like

   • Manau pasibaigs, paziurek net sitoj apklausoj jau kiek savaiciu nesugebejo replikuot, tai ka kalbet ape pilna dienorasti.

    Like

 5. Arūnai jau 2019 metai. O dar penkioliktų metų neaprašęs :))) shame on u. Laukiam tęsinio

  Like

 6. Ačiū visiems už palaikymą 🙂 Bandysiu sugrįžti, bet tai nebus taip greitai, kaip norisi… Va, buvau savaitę laiko iškomandiruotas į Lenkiją. Grįžau ir iškart po savaitės išlėkiau į Jordaniją (labai patiko ir visiems rekomenduoju – grįžčiau su malonumu), dabar vėl po 3 savaičių skrisiu į Dubajų, o vasarą pagaliau išsipildys viena mano svajonių – galėsiu apsikabinti Maiklą Džordaną… 😀 Tiesa, ne tikrą, o tik jo statulą 😀 Bet tikrai pažadu apsiverkti prie jos. Taip, kad kelionių daug kaip niekada, o laiko tiek daug nėra. Bet tikrai labai malonu, kad Jūs dar čia užklystate ir skatinate mane rašyti. Jei bus skaitančių – bus ir dienoraščių 🙂 Pažadu 🙂

  Liked by 1 person

 7. Arunai o kodel taves followint negalima fb? O butina kviesti i draugus?padaryk kad followint galetu

  Like

  • jis tik zadeti moka ir paskui pasiplauti, sunku surasti maziau savo zodi gerbianti zmogu.

   Like

 8. Žiūrėk, Arūnai. Jau praėjo daugokai laiko, tęsiasi antras karantinas. Manau, kad laiko turi gerokai daugiau ;). Gal vistik pratęsi savo pasakojimus. Puikus metas rašyti, o mums skaityti :D.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s